Açelya Topaloğlu Kimdir?

Oyuncu | 0 yorum

Açelya Topaloğlu Kimdir

1 Ocak 1986 tarihinden İstanbul ‘da dünyaya gelen Açelya Topaloğlu, ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra oyuncu olmaya karar vererek eğitimini bu yönde ilerletmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio  ‘da oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitiminin yanı sıra Tan Sağtürk Dans Okulunda dans eğitimi de almış ve bir dönem Anadolu Ateşi dans grubunda yer almıştır. 2008 yılında “Aşk Yakar” isimli dizide “Ahu” karakteriyle kameralarla tanışmış ardından “Arka Sokaklar, Gece Sularında İstanbul, Eve Düşen Yıldırım ve Kaçak Gelinler” isimli başarılı dizilerde rol almıştır. Aynı zamanda “Garanti Bankası, Avea, Arçelik” gibi ünlü markalarında reklamlarında yer almıştır.

Şimdilerde Fox Tv ‘de yayımlanan “İnadına Aşk” isimli eğlenceli dizide “Defne” karakterini canlandırmakta ve başarılı oyunculuğu ile izleyiciden tam not almaktadır. 

0 görüntüleme

Yorum YapYorumunu Paylaş

Facebook Hesabınla yorum yapabilirsin

Açelya Topaloğlu hakkında yorumunuzu paylaşınFatal error: Call to undefined function get_option() in /home/biyografim/public_html/inc/footer.php on line 2