Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Oyuncu | 0 yorum

Çağlar Ertuğrul Kimdir

 

5 Kasım 1987 yılında İzmir ‘de dünyaya gelen Çağlar Ertuğrul 2005 yılında Bornova Anadolu Lisesi ‘nde eğitim aldıktan sonra 2011 yılında Koç üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi boyunca, öğrencilik hayatında “  Romeo Ve  Juliet,  Yobaz, Kaos Teoremi  “gibi çeşitli oyunlarda sahne almış ve Akademi 35 Buçuk Sanat Evi ‘nden eğitimini tamamladıktan sonra  3 MOTA Sanat Atölyesi ‘nde modern oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.

Çok iyi derecede İngilizce ve  Almanca dili olan Çağlar Ertuğrul  “ Rocco Sakız, Pınar Krem Peynir, Turkcell  “ gibi firmalarında reklamlarında oynamıştır.

Dağ filminde de “ Oğuz “ karakteriyle başarılı bişr performans sergileyen  genç oyuncu Şu sıralar Mahsun Kırmızıgül ‘ün yönetmenliğini yaptığı  atv ‘nin ilgiyle izlenen Artvin ‘de çevrilen “ Benim İçin Üzülme “ isimli dizisinde ” Sinan  “ karakterini canlandırmaktadır.

735 görüntüleme

Yorum YapYorumunu Paylaş

Facebook Hesabınla yorum yapabilirsin

Çağlar Ertuğrul hakkında yorumunuzu paylaşınFatal error: Call to undefined function get_option() in /home/biyografim/public_html/inc/footer.php on line 2