Esra Elönü Kimdir?

| 1 yorum

Esra Elönü Kimdir

1980 yılında 6 kızı olan İmam bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü  kız çocuğu olarak Beşiktaş ‘ta dünyaya gelen Esra Elönü, 10 yaşındayken kendi isteğiyle türban takmış.

 Daha küçük yaşlarda mutasıp bir aile olmasına rağmen; ailesinden hiç baskı görmemiş ve babasının getirdiği gitarla ikiziyle beraber gitar çalmayı öğrenmiştir.

Çok soru soran ve her şeyi sorgulayan bir çocukluk dönemi geçiren Esra Elönü; farklılığı daha ufak yaşlarda fark etmiş; fakat yaşadığı çevre sebebiyle bunu dile getirememiştir.

İmam Hatip mezunu olan Elönü,  yazı yazmaya şiirle başlamış ve uzun zaman önce çalışmaya başladığı ve şu an Genel Yayın Yönetmeni olduğu Marmara Fm ‘de; zamanında bu kademeye gelmek için radyoda bütün görevlerde yer aldığını belirtmiştir.

Aynı zamanda Haber 7 sitesinde “Feride ‘nin Günlüğü’’ isimli köşesinde dikkat çekici yazılarını yazmaya devam etmektedir.

3 Nisan 2013 tarihinde kendisi gibi radyocu olan Süleyman Civliz ile evlenmiştir.

1477 görüntüleme

Yorum YapYorumunu Paylaş

Facebook Hesabınla yorum yapabilirsin

Esra Elönü için yapılan 1 yorum bulunmaktadır.

  1. yalçın tan

    26.02.2016

    Kişilerin köken-soy kimliği Türk olmayabilir. Bu ülkede yaşayan her vatandaşın ulusal kimliği Türk'tür. Bunu onaylamayanın ülkemizde barınması caiz değildir.Ülkemizde kırka yakın değişik kökenli topluluklar var.Silah tüccarları silah satabilmek için APO'yu görevlendirdiler. APO da Kürtçülük kurgusu ile kimi Kürt vatandaşlarımızın silahlanıp devlete karşı başkaldırmalarına neden oldu. Oldu ama ülkemizin güçlü asker varlığı karşısında kötücül amaçlarına ulaşmalarına olanak yok. Terörle hiçbir yere varılmaz.

Esra Elönü hakkında yorumunuzu paylaşınFatal error: Call to undefined function get_option() in /home/biyografim/public_html/inc/footer.php on line 2