Hande Soral Kimdir?

Sinema - Tiyatro | 1 yorum

Hande Soral Kimdir

Hande Soral, 02 Şubat 1987'de İnegöl'de doğdu.

Hande soral Turgutalp Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Hande, Öss Sınavında güzel bir puanla İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü Kazandı.

Hande Soral, Küçük kadınlar dizisiyle ekranlara merhaba dedi. Hande'ni Keşfedilme hikayesini ise ağzından dinleyelim; "Komedi Dükkanı programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler ve yönetmen de beğenince normalde beş dakika oynamam gerekirken, 45 dakika sahnede kaldım. Dizinin cast'ını yapan ajans şans eseri programı izleyince kendimi bu dizide buldum."

22897 görüntüleme

Yorum YapYorumunu Paylaş

Facebook Hesabınla yorum yapabilirsin

Hande Soral için yapılan 1 yorum bulunmaktadır.

  1. Aybencagatay

    20.02.2013

    Hande Soral abla seni seviyorum çünkü sen küçük kadınlar adlı dızıde oyuyorsun ve oradaki adın : Armi Gezici 25 yaşinda olduğunu önceden biliyordum ondan sorun yok, Yeliz Gezici yani ( Fulya Zenginer. 23 yaşinda olduğunu biliyorum :)

Hande Soral hakkında yorumunuzu paylaşınFatal error: Call to undefined function get_option() in /home/biyografim/public_html/inc/footer.php on line 2