Mahmut Efe Kimdir

Mahmut efe 20.09.1990 yılında Mardin'in Savur ilçesine bağlı olan deriş köyünde dünyaya gelmiştir.  Babası cobanlik annesi ev hanımı olan ve 9 kardeşin ortancisidir.

 Henüz 3 yaşlarında olan mahmut ailesi ile beraber Diyarbakır'ın tepe beldesine tasinirlar ve ordan da istanbul'a hayaller şehrine taşınır 9 yaşında. 
Istanbul'a gelir gelmez hemen arif paşa ilk öğretim okuluna kaydimi yaptırdıktan sonra başladı okumaya büyük umutlarla. 
Maddî ve zor imkânlar ailesinin yakasini bırakmayan mahmut hem okuyup hem çalışıyordu ve bir müddet sonra küçük bedeni yorulan mahmut kendini okuldan zorla aldırıyor ve is hayatina atıldı hayatın yükü zordu ağırdi sabretti acıyı yudum yudum içti. 
Mahmut biraz büyümüş okulunu açıktan okumaya başladi askerlik için bilecik7. Tugayina ordan Mersin il jandarma ordan da Tarsus'a ve ordan da Çamlıyayla ilçe jandarma Komutanlığında gorevler yaptı ve istanbul Sabiha Gökçen hava Ulaştırma Komutanlığında 22 Şubat tezkeresini alır ve kaldığı yerden devam eder hayatına. 
Hayatında önemli değişiklikler olur bir müddet sonra mahmut radyo cu dostlar Edinir. Önce yunus meral ile tanışır, ,dolunayfm den Mehmet dursun, ömer osman, ayhan kaya, ,bilalTaha doğan ile yoluna devam etmeye yani radyoculuk hayatını geliştirme konusunda 

171 görüntüleme

Yorum YapYorumunu Paylaş

Facebook Hesabınla yorum yapabilirsin

Mahmut Efe hakkında yorumunuzu paylaşınFatal error: Call to undefined function get_option() in /home/biyografim/public_html/inc/footer.php on line 2